12 cze

Para 2 DV-01439-03-744 x DV-01439-03-694

Samiec DV-01439-03-744 niebieski Samica DV-0143-03-694 niebieska nakrapiana

Oryginał z gołębnika Franz Werner Revermann. W dwóch słowach – rewelacyjne pochodzenie.
Jest synem dwóch znakomitych gołębi, a zarazem wnukiem trzech olimpijczyków i Asa narodowego Holandii o nazwie Het Wonder. Jego ojciec ze względu na swe wybitne pochodzenie i znakomite osiągnięcia w lotach gołębi młodych, z wynikiem 6 wkładań – 6 konkursów, w tym kilka czołowych, został przeznaczony do rozpłodu. Jego matka DV….700 jest siostrą samicy rozpłodowej z pary numer 1 u Guntera Niesa, gdzie wydała 8 gołębi, które wylatały razem 92 konkursy w tym wiele pierwszych. Revermann sprawił zakupując za dużą kwotę olimpijczyka z Belgii o nazwie Magik 043, że Floor Vervoortr mógł złożyć bajeczną parę dodając od siebie samicę Olimpiade 062. Ta słynna samica daje początek wielu znakomitym lotnikom a sama wywodzi się z linii olimpijczyków na czele z Fieneke 5000. W kilku słowach : życzę każdemu, żeby mógł posiadać gołębia podobnego pochodzenia w swojej bazie rozpłodowej.

Potomstwo z zestawienia tych dwóch gołębi może wzmocnić każdy gołębnik. Motywem przewodnim jest tu nadal hodowla wsobna na linię Het Wonder. Za radą Dr Schwidde para ta tak jak w roku 2005 wraca do siebie. Jest wiele sygnałów z różnych zakątków Niemiec, że potomstwo z tego połączenia jest wybitne w rozpłodzie i lotach.

Oryginał z gołębnika Franz Werner Revermann. Efekt łączenia wsobnego ( ang. – inbred, niem. – inzucht ) na linię Het Wonder. Jej ojciec nazwany jako Brat Het Wonder’a był równie znakomitym lotnikiem co jego imiennik. Zwyciężał z dużej ilości wkładanych gołębi, gdzie starowało bardzo często od 5 do 10 tys. ptaków. Wydał wiele Asów w tym u Dr Schwidde wieloletniego championa – 1661. Mamy tu do czynienia z tym czego z uporem szukam latami w hodowli – szerokiej rodziny zwycięzców. Jej matka – 1102, pochodzi ze spektakularnego połączenia Het Wondera z córką Kletskopa od G. Verbruggena. Tak zestawionego Kletskopa zamówił specjalnie dla siebie Revermann. Na przestrzeni ostatnich 3 lat 694 była łączona kilkoma gołębiami i wszędzie wydała wybitne potomstwo, także tu u nas w Polsce.
744 694