PS – Prange Suppe

Pojemność: 0,5 litra lub 1 litr

Najwyższej jakości naturalny dodatek żywieniowy dla gołębi stosowany w hodowli i lotach przez wielokrotnego mistrza Niemiec Güntera Prange.

Hit na Niemieckim, Belgijskim i Holenderskim rynku od wielu sezonów!!!

PS działa leczniczo na układ oddechowy i trawienny, wspomaga system odpornościowy oraz zwiększa siłę, witalność i wytrzymałość. Przyśpiesza regenerację organizmu po odbytym locie i chorobach.

Zawiera ok. 30 substancji działających kompleksowo na różne obszary organizmu. Pełna receptura zastrzeżona. W składzie między innymi: ekstrakt z cebuli, czosnku, buraków i innych jarzyn, zioła lecznicze, syrop z rzepy, sok ziemniaczany, wyciąg z figówki i wodorostów słodkowodnych z Kaukazu oraz mleko klaczy i inne.

Nie zawiera dodatku syntetycznych witamin, barwników i konserwantów. Na dnie opakowania może tworzyć się osad.

Spróbujcie choć raz, kiedykolwiek użyć Prange Suppe w programie hodowlano lotowym.

Dawkowanie: gołębie dorosłe

W sezonie lotowym 2- 3 razy w tygodniu (wtorek, czwartek i piątek) jedna łyżka stołowa na 1litr wody. Jedna łyżka = 10ml.

Przed lotami powyżej 500 km 3 razy w tygodniu 2 łyżki na litr.

Dawkowanie: gołębie młode

Od momentu odsadzenia jedna łyżka na 1 litr raz w tygodniu.

Od rozpoczęcia lotów treningowych i w sezonie lotowym 2 razy w tygodniu ( wtorek i czwartek ) jedna łyżka na litr wody

Przechowywać w chłodnym i ciemnym miejscu.

Wyprodukowano i rozlano w Niemczech. MTM – Tiernahrung, 48282 Emsdetten

Oryginalny produkt rozprowadzany w Polsce za zgodą Guntera Prange posiada polski opis, a dystrybucją zajmuje się M. Krasowski;

68-200 Żary, Tel. +48 660 298 538, biuro@dobrylot.eu

www.dobrylot.eu

Kupując z pierwszej ręki unikasz ryzyka nabycia produktu wątpliwej jakości lub „podróbki”. PS został laboratoryjnie przebadany pod kątem występowania niedozwolonych środków wspomagania organizmu. Jest wolny od wszelkich substancji zaliczanych do „dopingu”.

Na dzień dzisiejszy zabezpieczenie butelki PS przed ingerencją niepowołanych osób jest słabe. Przez lata wystarczało dla produktu rozprowadzanego na zachodzie. Niestety, w Polsce to nie wystarcza. Przykro o tym pisać ale Polska jest w Europie głównym miejscem występowanie „podróbek” markowych produktów i leków. Trwają prace nad zastosowaniem takich zabezpieczeń aby wyeliminować możliwość ingerencji lub „podrobienia”. Wtedy będzie możliwa sprzedaż hurtowa. Od momentu wprowadzenia PS do Polski nie rozprowadzamy go do hurtowni i sklepów. Radzimy to wziąć pod uwagę ewentualnym nabywcom.

Dbając o bezpieczeństwo kupujących, obecnie produkt można nabyć w Polsce tylko w sprzedaży wysyłkowej.

naklejka